Usługi pogrzebowe

Sparrow to dom pogrzebowy w Nowym Jorku oferujący pełen zakres usług pogrzebowych, od tradycyjnych po wyjątkowe, a także bezpośrednią kremację. Potrzeby każdej osoby są inne, więc nie wahaj się skontaktować z nami i daj nam znać, czego potrzebujesz. Jesteśmy tutaj, aby pomóc 24/7.

Jeśli ktoś zmarł w domu, zadzwoń do nas pod numer 212-920-5422. Jeśli nie masz ochoty rozmawiać z kimś w tej chwili, możesz wysłać do nas e-mail poniżej, a my odpowiemy w ciągu godziny.

Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci pracować w ramach budżetu, aby stworzyć to, co jest dla Ciebie odpowiednie - bez niespodzianek.

Ceremonia poprzedzona kremacją lub pochówkiem

Świętuj z ukochaną osobą w jednym z nowo wyremontowanych, wypełnionych światłem pomieszczeń Sparrow. Przestrzenie można łatwo spersonalizować, od tradycyjnych po wyjątkowe, z możliwością organizowania wydarzeń osobistych, online i hybrydowych. Po uroczystości nastąpi standardowa kremacja lub pochówek w rejonie Nowego Jorku.

Sama kremacja

Współczujący zespół Sparrow zajmuje się kremacją od początku do końca. Przed kremacją, przyjaciele i rodzina są zachęcani do spędzenia czasu z ukochaną osobą podczas prywatnego pożegnania w jednej z niedawno odnowionych sal uroczystości Sparrow.

Transport międzynarodowy

Sparrow rozumie, jak ważny jest powrót do domu. Rodziny mogą być spokojne, wiedząc, że Sparrow zajmie się wszystkimi aspektami pełnego szacunku i terminowego powrotu do dowolnego kraju.

Impreza Pożegnalna

Exit Party w Sparrow pozwala osobie z nieuleczalną chorobą świętować z rodziną i przyjaciółmi przed śmiercią. To niezapomniany sposób na pożegnanie.

Pochówek przy grobie

W Sparrow pracujemy nad uproszczeniem procesu pochówku zarówno w Nowym Jorku, jak i okolicach. Rodzina i przyjaciele mogą zebrać się przy grobie ukochanej osoby, aby dzielić się wspomnieniami i modlitwami w zaciszu społeczności.

Miejsce pamięci w Sparrow

Niezapomniany sposób na pożegnanie lub wspomnienie ukochanej osoby w rocznicę śmierci. Każdy pomnik może być dostosowany do indywidualnych potrzeb, od tradycyjnego po wyjątkowy.

Bez przykrych niespodzianek

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny były przejrzyste. Nasze usługi pogrzebowe, upamiętniające i kremacyjne w Nowym Jorku obejmują opiekę i wsparcie licencjonowanego dyrektora ds. pogrzebów, który pomoże Ci przejść przez wybrany przez Ciebie proces umierania i żałoby - od tradycyjnego po wyjątkowy.

Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci pracować w ramach budżetu, aby stworzyć to, co jest dla Ciebie odpowiednie - bez niespodzianek.