Kontakt

Zapraszamy do odwiedzenia nas i spotkania się z nami osobiście, zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej o Sparrow i naszej ofercie. Znajdujemy się na rogu Driggs i Humboldt w dzielnicy Greenpoint na Brooklynie w stanie Nowy Jork.

Sparrow A Contemporary Funeral Home Inc

161 Driggs Avenue
Brooklyn NY 11222
212-920-5422

Godziny pracy biura:

Poniedziałek – piątek: 9am – 5pm

Sobota i niedziela: 10am-4pm

Lub po wcześniejszym umówieniu

Do Sparrow można dojechać środkami transportu publicznego lub samochodem. Znajdujemy się najbliżej linii autobusowych B24, B43, B48 i B62 oraz pociągów L i G.

Poniżej znajdują się wskazówki dojazdu.

Lokalizacja

Formularz kontaktowy

Kontakt

Jak do nas trafić?

Metro

Przyjeżdżając do Sparrow metrem, znajdujemy się najbliżej pociągów L i G.

Jeśli jedziesz pociągiem L, wysiądź na stacji Graham Av i wyjdź przez Graham Ave i Metropolitan Ave.

Ave i Metropolitan Ave na rogu SE. Kieruj się na północ Graham Ave/Via Vespucci w kierunku Metropolitan Ave. Kontynuuj jazdę wzdłuż Graham Ave. Skręć w prawo w Bayard St.

Skręć w prawo w Driggs Ave, Sparrow będzie po prawej stronie.
Sparrow będzie po prawej stronie. Jest to 10-15 minutowy spacer.

Jeśli jedziesz pociągiem G, wysiądź na Nassau Av i wyjdź przez Manhattan Ave & Nassau Ave na rogu SE. Kieruj się na północny wschód ulicą Nassau Ave w stronę Leonard St.

Skręć w prawo w Leonard St. Skręć w lewo w Driggs Ave, Sparrow będzie po prawej stronie.

To około 10 minut spacerem.

Parking

Sparrow nie ma prywatnego parkingu, kierowcy mogą parkować na ulicy, bezpłatnym lub na parkingu strzeżonym. Mogą też zaparkować na następujących parkingach: Brooklyn Parking, Parking Manhattan, Parking na noc. Podwójne parkowanie jest dozwolone z naklejką pogrzebową od Sparrow, którą można odebrać po przyjeździe.

Bus

Przyjeżdżając do Sparrow autobusem, jesteśmy najbliżej tras B24, B43, B48 i B62.

Jeśli podróżujesz autobusem B24, wysiądź na przystanku Meeker Av/Hausman St i kieruj się na południowy zachód ulicą Meeker Ave w stronę Driggs Ave. Jedź dalej Driggs Ave.

Jest to 5-10 minutowy spacer.

Jeśli jedziesz autobusem B43, wysiądź na przystanku Graham Ave/Driggs Av. Kieruj się na północ Graham Ave w kierunku Driggs Ave. Skręć w prawo w Driggs Ave, Sparrow będzie po prawej stronie. To około 5 minut spacerem.

Jeśli jedziesz autobusem B48, wysiądź na przystanku Nassau Av/Humboldt St. Kieruj się Nassau Ave na północny wschód w kierunku Humboldt St. Skręć w prawo w Humboldt St. w lewo w Driggs Ave, Sparrow będzie po prawej stronie. To około 5 minut spacerem.

Jeśli jedziesz autobusem B62, wysiądź na przystanku Manhattan Ave/Driggs Av. Kieruj się na południowy wschód ulicą Manhattan Ave w stronę Driggs Ave. Skręć w lewo w Driggs Ave, Sparrow będzie po prawej stronie. Jest to 5-10 minutowy spacer.