O, Śmierć :: Wrzesień 2022

Witajcie inni łowcy dusz,

Żal może w jednej chwili przenieść cię do czasów, gdy dobrze kogoś znałeś, do przestrzeni, w której spędzałeś czas, do części siebie – być może takiej, którą zrzuciłeś, zachowałeś lub ukryłeś. W zeszłym miesiącu pod naszą opiekę trafiły osoby, które znałem z innej części mojego życia. Dla mnie lata 90. naprawdę wróciły i co za uczucie móc pomóc.

Żal może cię ogarnąć. W Sparrow chcemy, abyś był w stanie przetrzymać smutek. Zgodnie z obietnicą, nasza seria Moving with Grief jest tutaj, aby dać ci przestrzeń, aby to zrobić. Nasza oferta we współpracy z Dwellness Therapy rusza 20 września:

  • Grief Walks. Zaangażuj się w kilka czynników leczniczych, w tym ekspozycję na śmierć jako część życia, spacerując wśród tych, którzy przeszli przez arboretum cmentarza Green-wood, Riverside Park lub Trinity Cemetery and Mausoleum. Dostępne dla osób indywidualnych, rodzin lub par. Dowiedz się więcej lub zarezerwuj miejsce.
  • Grupy wsparcia w żałobie. Wejdź do bezpiecznej przestrzeni, aby zintegrować rzeczywistość śmierci ukochanej osoby, ponownie wyobrazić sobie przyszłość oraz odzyskać lub odzyskać wewnętrzne i zewnętrzne zasoby. Jedna grupa zajmuje się utratą w wyniku samobójstwa, a druga utratą rodziny i przyjaciół. Dowiedz się więcej lub zarezerwuj miejsce.
  • Grupa wizualizacji i ucieleśniania żałoby. Zachęcanie do połączenia umysłu i ciała jako sposobu na integrację doświadczeń związanych ze śmiercią, stratą i żałobą. Jest to grupa dla osób cierpiących z powodu straty lub przygotowujących się do niej. Dowiedz się więcej lub zarezerwuj miejsce.

W latach 90. chodziłem do Olive’s (z nadzieją, że wpadnę na Bowiego) na pół Olive’s Hero i ich kowbojskie ciasteczko z kawałkami czekolady, płatkami owsianymi i orzechami włoskimi. Niedawno wybrałem się na wycieczkę po to połączenie. Nie nowe. Nie stare. Po prostu bardzo dobre.

Z wdzięcznością i kowbojskimi ciasteczkami,

Erica

PS: Jeśli właśnie trafiłeś na ten biuletyn i zastanawiasz się, co u licha robię, zobacz mój biuletyn wprowadzający tutaj.

Sparrow

Sparrow to współczesny dom pogrzebowy oferujący pełen zakres usług, od tradycyjnych po wyjątkowe.