O, Śmierć :: Sierpień 2022

To gorące i parne uczucie może zaćmić mózg. Ale nawet w upale nadal znajduję jasność – w przestrzeni i misji Sparrow, aby celebrować życie. Osoby udzielające pierwszej pomocy i nauczyciele pomagają nam prowadzić tętniące życiem życie, a na ich cześć Sparrow wprowadza specjalną 15% zniżkę dla wszystkich bezterminowo.

We wrześniu rozpoczynamy nowy rozdział, aby wspierać ludzi w czasie żałoby poprzez nasze nowe partnerstwo z Dwellness Therapy. Znam współzałożycielkę Dwellness, Jamie Weiner, LMHC, odkąd opiekowała się moimi córkami, gdy były małe. Jestem podekscytowany – ale nie zaskoczony – obserwując, jak buduje karierę skupioną na wspieraniu innych. Będziemy oferować serię Moving with Grief wykorzystującą somatyczne świadectwo i autentyczny ruch, spersonalizowane spacery w żałobie po nowojorskich parkach i cmentarzach oraz grupy wsparcia w żałobie skoncentrowane na specjalistycznym wsparciu potrzebnym w przypadku różnych rodzajów śmierci. Informacje dotyczące rejestracji wkrótce.

Jeśli masz półtorej godziny, obejrzyj Family Squares. Przyznaję, że oglądałem go w samolocie – będę oglądać, śmiać się i płakać z prawie wszystkiego z wysokości 31 000 stóp. Ta komedia o stracie matriarchy w COVID-19, której śmierć nie była spowodowana COVID-19, podąża za rodziną w większości rozdzieloną przez Zoom. Mimo to tajemnice są wypychane na powierzchnię.

Z wdzięcznością i kostkami lodu,

Erica

PS: Jeśli jesteś nowym użytkownikiem tego biuletynu i zastanawiasz się, co u licha robię, zobacz mój biuletyn wprowadzający tutaj.

Sparrow

Sparrow to współczesny dom pogrzebowy oferujący pełen zakres usług, od tradycyjnych po wyjątkowe.