O, Śmierć :: Lipiec 2022

Witajcie inni łowcy dusz, witajcie,

Nadeszło lato. Nie uprawiam ogrodu, ale podziwiam wzrost – kiedy jednego dnia coś wyłania głowę, a następnego staje się tym, co sobie wyobrażaliśmy, a nawet więcej.

Cieszę się, że mogę rozpocząć naszą współpracę z BZIPPY & Co. Artystka Bari Ziperstein jest znana ze swoich eksperymentów i innowacji w ceramice – a teraz przeniosła swoje podejście do nowej linii urn BZIPPY x Sparrow. Są to formy, które uwielbiamy oglądać. To jest to, czego chcemy więcej na świecie.

Najnowszy, który pojawił się w biurze Sparrow? Weteran branży Russell Gonzales. Jest naszym nowym starszym dyrektorem. Witamy go i jego wieloletnie doświadczenie w pracy dla Riverside Memorial Chapel i Frank E. Campbell w Nowym Jorku – wie, co robi i wierzy w to, co robimy.

Wszystko to jest naszą drogą do budowania w kierunku nowych otwarć, w nowych miejscach, aby rozszerzyć naszą misję pomagania ludziom w czasie żałoby.

Jeszcze jedna rzecz. Wraz z nadejściem lata lubię wychodzić i wąchać coś w pełnym rozkwicie. Dlaczego? Jeśli poczujesz zapach, stanie się on na chwilę częścią ciebie. Rzadko noszę zapachy, więc to był mój wniosek po przeczytaniu tego artykułu o perfumach w Vanity Fair. Jak dziko.

Jesteśmy w naszej inauguracyjnej przestrzeni na Greenpoincie, przywitaj się,

Erica

PS: Jeśli jesteś nowym użytkownikiem tego biuletynu i zastanawiasz się, co u licha robię, zobacz mój biuletyn wprowadzający tutaj.

Sparrow

Sparrow to współczesny dom pogrzebowy oferujący pełen zakres usług, od tradycyjnych po wyjątkowe.