O, Śmierć :: Kwiecień 2022

Witajcie koledzy łapacze dusz i witajcie.

Byłem na mojej pierwszej konferencji pogrzebowej w Vegas. I chociaż absolutnie nie piszę tego z efektownego hotelu, popijając lodowatą Diet Pepsi po obejrzeniu trumien lub ukończeniu napadu na Ocean’s 11, jeśli wolisz sobie to wyobrazić w ten sposób, to cóż, rozumiem. W końcu spędziłem tydzień z Jennifer Muldowney, wspaniałą kobietą, która właśnie przeprowadziła ze mną wywiad dla swojego podcastu Glam Reaper.

W zeszłym tygodniu inna Jennifer w moim życiu, Jennifer Herman-Feldman, moja partnerka biznesowa w Sparrow, wybrała pięć urn z kolekcji Sparrow dla swojego zmarłego męża, Bruce’a. Pięć? Tak, pięć. Bruce zmarł 10 lat temu na raka trzustki, gdy ich trzej synowie byli mali. Odejście Bruce’a było trudne, podobnie jak proces pogrzebowy (stąd jej zaangażowanie w Sparrow). W zeszłym tygodniu, po wypełnieniu piątki prochami Bruce’a, Jennifer zadzwoniła, by powiedzieć: “Mały Bruce jest wszędzie”. Widok tych dzieł sztuki przynoszących spokój i radość mojej drogiej przyjaciółce potwierdza naszą pracę nad znalezieniem rzemieślniczych sprzedawców – z których wszyscy są nowicjuszami w branży. Jestem zdumiony ich dziełami, tym, jak wnoszą świeże spojrzenie na stare i nowe rzemiosło. Bruce jest bardzo ceniony. Zapraszam do odwiedzenia wszystkich artystów w naszym sklepie na Greenpoincie – do trzymania ich prac w rękach lub oglądania ich online.

Nasz wieczór z Benem Wassermanem sprawił, że cała sala śmiała się do łez podczas jego występu Live After Death. Co za noc. A dla tych, którzy są w żałobie, nasze grupy żałoby są dostępne i zapewniają miejsce komfortu. Grupa wsparcia w żałobie, prowadzona przez Sonyę Farrell, LMSW, odbędzie się w poniedziałek, 4 kwietnia (i w każdy następny poniedziałek), a nasza następna grupa Drumming to Relieve Grief odbędzie się następnej nocy, 5 kwietnia. A 13 kwietnia Śmierć, umieranie i deser powracają i wszyscy są mile widziani.

Potrzebujesz dobrej historii o miłości, rodzinie i stracie? W ciągu pięciu minut Negative Space zabierze Cię w relację ojca i syna, ukształtowaną wokół życiowej lekcji, jak się pakować – nawet po ostatnim oddechu.

Z wielkim ciepłem,
Erica

Sparrow

Sparrow to współczesny dom pogrzebowy oferujący pełen zakres usług, od tradycyjnych po wyjątkowe.