O, Śmierć :: Czerwiec 2022

Witajcie koledzy łapacze dusz,

W tym tygodniu ktoś, kogo nie znałem, kupił “Amerykański sposób na śmierć“, książkę, która, nie wiedząc o tym, jest dla mnie bardzo wyjątkowa. Moja droga, żywiołowa przyjaciółka Stella podarowała mi tę książkę, napisaną przez jej wspaniałą ciotkę, Jessicę Mitford, znaną wszystkim jako Decca. To dowcipna, zabawna i zjadliwa krytyka branży pogrzebowej – właśnie tego potrzebowałam, od osoby, której potrzebowałam.

W tym czasie wielkiego smutku w naszym kraju myślę o sile pisania. Patrzę na napis Stelli, napisany ręcznie, i czuję, jak jej palce kiedyś dotykały i trzymały tę książkę, która wyszła od jej ciotki, i podziwiam, że ktoś zadzwonił do mnie i zamówił tę książkę, którą kiedyś mi zaoferowano, a którą ja mogę teraz zaoferować im.

Rozmawiamy, a potem piszemy. Piszemy, a potem rozmawiamy. Nasza seria Let’s Talk about the D* Word odbędzie się 15 czerwca od 19:00 do 21:00 – dołącz do nas, aby porozmawiać o śmierci, decyzjach i deserze. Nasza grupa wsparcia w żałobie, prowadzona przez Sonyę Farrell, LMSW, odbędzie się w poniedziałek, 6 czerwca (i w każdy kolejny poniedziałek).

Kolejna rzecz, którą chcę się z wami podzielić? Podcast Yaddo, w którym Sheila Heti mówi o żałobie, a Lauren Groff zastanawia się nad pisaniem i ręcznym pisaniem: “Jeśli idzie naprawdę dobrze, pomysły wychodzą bezpośrednio z ciała… Właściwie czuję się połknięta”.

W związku z tym mam nadzieję, że w nadchodzącym miesiącu coś pójdzie naprawdę dobrze i wyjdzie bezpośrednio z ciebie i do świata,

Erica

PS: Jeśli jesteś nowym użytkownikiem tego biuletynu i zastanawiasz się, co u licha robię, zobacz mój biuletyn wprowadzający tutaj.

Sparrow

Sparrow to współczesny dom pogrzebowy oferujący pełen zakres usług, od tradycyjnych po wyjątkowe.